Ģimenes Nedēļā sadarbībā ar SWEDBANK.

Mūsu paveiktais:

- Ģimenes Nedēļas koncepts, programmas izveide un pasākumu koordinācija.

- Izstādes-festivāla“Viss labākais bērniem” satura izveide, pasākuma menedžments.

 Norise:

Šajā laikā ģimenēm, bērniem un topošajiem vecākiem durvis vēra skolas, bibliotēkas, muzeji, bērnu jaunrades un izglītības centri, uzņēmumi un citas iestādes un organizācijas, lai kopīgi izveidotu iespējami daudzveidīgu un interesantu programmu nedēļas garumā Rīgas un visas Latvijas ģimenēm.
Ģimenes nedēļas noslēgumā dalībnieki un interesenti pulcējās vienuviet Olimpiskajā sporta centrā, kur divās zālēs norisinājās izstāde-festivāls “Viss labākais bērniem”.

 Vienā zālē plaša atrakciju programma un priekšnesumi ar cirka, baleta, mūzikas un teātra mākslinieku uzvedumiem, kā arī katras dienas noslēgumā notiks koncerts ar dažādu  slavenu mākslinieku piedalīšanos. Savukārt otrā zālē tikmēr norisināsjās izstāde, kur apmeklētājus gaidija dažādu nozaru speciālisti, sniedza konsultācijas, ģimenes pavadija laiku radošās un izglītojošās nodarbībās.

Ģimenes nedēļas uzdevums ir radīt ģimenēm īpašus svētkus, kuru laikā iepazīstināt tās ar iespējām kvalitatīvi organizēt savu brīvo laiku, kopā ar sadarbības partneriem radot izdevību ikvienam vērot priekšnesumus un piedalīties atrakcijās, mācīties izzināt sevi un pasauli, kā arī apgūt jaunas prasmes un iemaņas.